netwise netwise

Case studies

Wdrożenie Dynamics CRM i narzędzia CPQ w Polkomtel

netwise
Podstawowe informacje:

Firma:

Polkomtel sp. z o.o. (Plus)

Branża:

Telekomunikacja

Kraj:

Poland

Liczba użytkowników:

700

Użyte technologie:

Microsoft Dynamics CRM 2011

Configure-Price-Quote (CPQ) solution

Kendo UI

Podstawowe informacje:

O FIRMIE:

Polkomtel sp. z o. o. jest operatorem sieci komórkowej Plus, która została uruchomiona w 1996 roku a obecnie liczy około 13,5 mln użytkowników. Od początku swojej działalności Polkomtel Sp. z o.o. z o.o. był pionierem we wprowadzaniu na polski rynek najnowszych rozwiązań technologicznych.

ROZWIĄZANIE:

Wdrożenie systemu CRM, które wspiera zarządzanie kluczowymi klientami, w tym zarządzanie lejkiem sprzedaży, planowanie zysków i zarządzanie projektami technicznymi (250 użytkowników), operacje back-office dla procesu sprzedaży i planowanie dla niezależnych dealerów (420 użytkowników).

 

Rekomendacje

"Dzięki elastycznemu podejściu naszego partnera, firmy Netwise, możemy w pełni reagować na zmieniający się rynek i wdrażać kolejne funkcjonalności na bieżąco. Implementacja nowych procesów poprzedzana jest zbudowaniem wizji funkcjonalności i korzyści biznesowych przez Netwise i Polkomtel, a następnie jest realizowana przez partnera na czas i w bardzo krótkim time-to-market, dzięki czemu system odzwierciedla szybki rozwój usług Polkomtel." Sylwester Skolimowski, Dyrektor, Polkomtel

“Nasi przedstawiciele handlowi otrzymali proste w obsłudze narzędzie, które daje im szybki dostęp do aktualnych i krytycznych danych, a jednocześnie zwiększa efektywność działań.” Mateusz Firląg, Dyrektor, Business Customers Department, Polkomtel

netwise netwise
Benefity
  • Standaryzacja procesów
  • Ulepszone zarządzanie procesami
  • Usprawnienie komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej
  • Wzrost wydajności
  • Bezpieczny zdalny dostęp
  • Optymalizacja kosztów rozwoju systemu

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)