netwise netwise

Microsoft Sustainability Manager

netwise

Automatyzuj raportowanie oraz zarządzanie informacjami z obszaru ESG

Microsoft Sustainability Manager ułatwia wdrożenie w przedsiębiorstwi zaleceń europejskiej dyrektywy CSRD oraz standardów raportowania ESRS. Rozwiązanie jest oparte o Microsoft Power Platform co przekłada się na olbrzymie możliwości szybkiego dopasowania do potrzeb przedsiębiorstwa bez konieczności programowania (low-code).

netwise

Microsoft Sustainability Manager to rozszerzalne rozwiązanie, które ujednolica analizę danych i zapewnia kompleksowe, zintegrowane i zautomatyzowane zarządzanie informacjami z obszaru zrównoważonego rozwoju. Automatyzuje przepływ danych, umożliwiając organizacjom bardziej efektywne rejestrowanie, raportowanie i ograniczanie emisji.

 

netwise netwise

Rozwiązanie można zintegrować z dowolnym systemem biznesowym, automatyzując obliczenia oraz stosując uniwersalny model danych Microsoft Cloud for Sustainability. Podstawowe funkcje można szybko i łatwo rozszerzyć za pomocą elastycznych narzędzi Power Platform. Dzięki Microsoft Sustainability Manager możliwe jest uzyskanie ciągłego wglądu w informacje związane z emisjami oraz rzetelne raportowanie ich wpływu i postępów w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Komponenty pakietu
Microsoft Sustainability Manager

Integracja danych

Szybka integracja z systemami przedsiębiorstwa za pomocą ponad 300 gotowych konektorów Power Query umożliwia szybkie zebranie wszystkich aktywności związanych z emisjami w jednym rejestrze.
netwise

Elastyczne formuły dotyczące kalkulacji emisji

Kompletny zestaw zdefiniowanych formuł i parametrów obliczeniowych dla wszystkich trzech zakresów emisji (zgodnych z GHG Protocol) oraz możliwość ich łatwej modyfikacji bez konieczności programowania.
netwise

Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami oraz celami

Możliwość odwzorowania struktury jednostek biznesowych przedsiębiorstwa, dekompozycji wskaźników oraz celów a następnie przypisania ich do osób w organizacji w obrębie jednego uniwersalnego cyfrowego środowiska pracy.
netwise

Skontaktuj się z nami

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)