netwise netwise

Dlaczego Netwise?

Historia Netwise rozpoczęła się w 2008 roku.
Byliśmy pierwszą firmą w Polsce wdrażającą systemy CRM oparte o Dynamics CRM, korzystając z metodyk zwinnych.

Później byliśmy 7 razym Partnerem Roku Microsoft.

A teraz jesteśmy najlepszym butikiem wdrażającym systemy CRM i PRM w Europie, z wdrożeniami w 27 krajach.

 

netwise
netwise netwise netwise

Netwise robi różnicę

Rozumiemy biznes. Rozumiemy, że każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a to czasami wymaga zmian i odpowiedniego podejścia. Kiedy przyjmujemy projekt, bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszelkie ryzyko. Zawsze realizujemy to, co zostało obiecane. Nigdy nie zaskakujemy klientów dodatkowymi opłatami lub ukrytymi kosztami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić przyszłościowe rozwiązania, które będą służyć Twojemu biznesowi przez wiele lat.

Nikt nie robi lepiej CRM. Nie musisz wierzyć nam na słowo – z dziesiątkami zadowolonych klientów reprezentujących różne branże, nasze wyniki mówią same za siebie.

Doskonałe umiejętności to doskonałe rezultaty

 

netwise

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy dumni z każdej otrzymanej nagrody a szczególnie z tego, że jesteśmy nagradzani jako wiodący światowy dostawca usług CRM i jeden z najlepszych partnerów firmy Microsoft.

Nasze nagrody i wyróżnienia
netwise
netwise

Metodologia Agile

Byliśmy jedną z pierwszych firm w regionie CEE, która wdrożyła metodologię Agile. Agile to elastyczny, oparty na współpracy proces rozwoju, który pozwala nam na stopniowe projektowanie i wdrażanie funkcjonalności, dzięki czemu wdrożenie rozwiązania przebiega skuteczniej niż w przypadku poprzednich metod. Koncentrujemy się na ciągłym doskonaleniu naszych umiejętności, celem zaspokojenia zmieniających się potrzeb biznesowych klientów.

netwise

Wiedza techniczna

Dzięki docenianym przez klientów na całym świecie specjalistom w zakresie Microsoft Dynamics CRM, Microsoft .NET Framework oraz kilku innych środowisk programistycznych – w tym Microsoft Most Valuable Professional Jakubowi Skałbania, jednemu z zaledwie 31 MVP na świecie – nasze rozwiązania są zarówno nowoczesne, jak i wyjątkowo niezawodne. W Netwise wiemy, że nie możesz pozwolić na żadne przestoje w pracy Twoich pracowników!

netwise

Doradztwo biznesowe

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie marnujemy Twojego czasu na gotowe rozwiązania. Przed każdym z projektów wykorzystujemy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy podczas 120 udanych wdrożeń CRM, aby przeprowadzić kompleksową analizę potrzeb biznesowych i bieżących procesów. Pozwala nam to na zaprojektowanie wydajnego rozwiązania, które jest odpowiednie dla Ciebie, bez marnotrawstwa czasu!

 

Aplikacje szyte na miarę i doradztwo
netwise netwise

Przykłady wdrożeń

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci i jak pomogliśmy wielu organizacjom poprawić wyniki biznesowe.

Poznaj naszych Klientów

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)