netwise netwise

Wdrożenie portali dla Klientów lub Partnerów

netwise

Angażuj swoich Klientów i Partnerów do współpracy dzięki portalom

Jeśli dystrybuujesz swoje produkty lub usługi za pośrednictwem Partnerów i chcesz zarządzać relacjami ze swoimi Partnerami i / lub siecią sprzedaży, najlepszym rozwiązaniem są portale samoobsługowe.
Szukasz możliwości umożliwienia swoim Klientom składania wniosków, dokonywania zakupów lub po prostu szybszego kontaktu z Tobą? W takim razie portale samoobsługowe dla Klientów również będą pomocne.

Portale samoobsługowe zintegrowane z aplikacjami biznesowymi Twojej organizacji mogą znacząco poprawić jakość usług i efektywność działań w Twojej firmie. W portalach samoobsługowych Klienci końcowi mogą szybko tworzyć oferty, kupować produkty i usługi, składać reklamacje lub sprawdzać status swoich spraw.

netwise
Sprawdź nasz produkt PRM (Partner Relationship Management), który dostępny jest od ręki i pozwoli Ci zarządzać partnerami.
Partner Relationship Management (PRM)

Dlaczego wdrażać portale samoobsługowe?

Wiemy, jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić lepsze wyniki biznesowe. Mamy nawet własny produkt do zarządzania relacjami z partnerami (PRM), który już udowodnił swoją wartość w wielu organizacjach.

Naszym głównym celem jest rozszerzenie zasięgu Twoich systemów biznesowych oraz poprawa jakości usług świadczonych Partnerom Twojej organizacji i Klientom końcowym. Dzięki naszym rozwiązaniom portalowym ze wskazówkami i samoobsługą możesz spodziewać się większego zadowolenia Klientów, obniżenia kosztów usług i usprawnienia procesów biznesowych.

netwise netwise
Zastanawiasz się nad portalem dla swoich Partnerów lub portalem e-commerce dla Klientów?
Pomożemy Ci:
  • określić cele i plany dotyczące portali samoobsługowych i e-commerce
  • zaprojektować rozwiązanie portalowe, które odzwierciedlą Twoje cele biznesowe i perspektywę Klienta
  • wyjść poza podstawowe udostępnianie informacji i zapewnić swoim Partnerom prawdziwą wartość danych
  • zintegrować swoje nowe portale e-commerce z obecnymi systemami, w tym CRM, ERP czy analityką
  • zapewnić swoim partnerom efektywne kanały komunikacji i możliwości zakupów online

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)