netwise netwise

Wdrożenie portali dla Klientów lub Partnerów

netwise

Angażuj swoich klientów i partnerów do współpracy dzięki portalom

Jeśli dystrybuujesz swoje produkty lub usługi za pośrednictwem partnerów i chcesz zarządzać relacjami ze swoimi partnerami i / lub siecią sprzedaży, najlepszym rozwiązaniem są portale samoobsługowe.
Szukasz możliwości umożliwienia swoim klientom składania wniosków, dokonywania zakupów lub po prostu szybszego kontaktu z Tobą? W takim razie portale samoobsługowe dla Klientów również będą pomocne.

Portale samoobsługowe zintegrowane z aplikacjami biznesowymi Twojej organizacji mogą znacząco poprawić jakość usług i efektywność działań w Twojej firmie. W portalach samoobsługowych klienci końcowi mogą szybko tworzyć oferty, kupować produkty i usługi, składać reklamacje lub sprawdzać status swoich spraw.

netwise
Sprawdź nasz produkt PRM (Partner Relationship Management), który dostępny jest od ręki i pozwoli Ci zarządzać partnerami.

Dlaczego wdrażać portale samoobsługowe?

Wiemy, jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić lepsze wyniki biznesowe. Mamy nawet własny produkt do zarządzania relacjami z partnerami (PRM), który już udowodnił swoją wartość w wielu organizacjach.

Naszym głównym celem jest rozszerzenie zasięgu Twoich systemów biznesowych oraz poprawa jakości usług świadczonych partnerom Twojej organizacji i klientom końcowym. Dzięki naszym rozwiązaniom portalowym ze wskazówkami i samoobsługą możesz spodziewać się większego zadowolenia klientów, obniżenia kosztów usług i usprawnienia procesów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)