netwise netwise

Dynamics 365 Customer Insights

netwise

Zrozum i przewiduj zachowania swoich klientów

Zbuduj jednolity widok klienta na podstawie wspólnych źródeł danych i udostępnij go do analizy. Zapewnij lepsze zaangażowanie jeden do jednego. Napędzaj marketing i sprzedaż.

Większość organizacji przechowuje dane swoich klientów w wielu różnych miejscach, a procesy odbywają się w kilku aplikacjach. Jak więc połączyć te dane, aby uzyskać jednolity profil klienta?

Customer Insights to platforma Customer Data (CDP), która umożliwia unifikację danych z różnych źródeł – w tym danych transakcyjnych, behawioralnych i obserwacyjnych – w celu wygenerowania profili klientów z możliwością ich nieograniczonej segmentacji.

Funkcjonalności Dynamics 365 Customer Insights

netwise

Łącz dane z wielu różnych źródeł w profile

netwise

Wizualizuj i analizuj dane za pomocą wbudowanych i niestandardowych wykresów

netwise

Publikuj i udostępniaj wykresy danych w całej organizacji

netwise

Zyskaj wgląd w dane z obecnych systemów

netwise

Łącz się z dowolnym systemem dzięki szerokiej bazie konektorów

netwise

Przechowuj dane na bezpiecznej platformie

netwise

Szybko wdrażaj nowe raporty, pulpity i widoki w czasie rzeczywistym

netwise

Prognozuj zachowania Klienta

Pogłębiaj wiedzę o Klientach

Możliwość dostępu do danych Klientów zebranych w ramach różnych inicjatyw i interakcji (takich jak zaangażowanie online, kampanie reklamowe, historia zakupów i rozmowy telefoniczne z Obsługą Klienta) oraz  zapewnienie większej widoczności potrzeb Klientów.

 

netwise

Wykorzystaj moc AI w Twoim systemie

Możliwość identyfikacji trendów i wzorców zakupowych poprzez wykorzystanie mocy AI. Wdrażaj spersonalizowane doświadczenia Klienta we wszystkich kanałach i przewiduj jego działania. 

Podejmuj decyzje i  działania w oparciu o dane poprzez łączenie z PowerBI, Power Apps, Power Automate, Dynamics 365 i innych zewnętrznych aplikacji.

 

netwise

Podejmuj działania w wielokanałowym środowisku

Możliwość podejmowania działań obejmujących marketing, sprzedaż i obsługę oraz realizację kampanii marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych powiadomień, z bezpośrednią integracją z zewnętrznymi platformami.

netwise

Skontaktuj się z nami

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)