netwise netwise

Wdrożenia CRM

Wróć do: Usługi
netwise

Upewnij się, że wdrożony system CRM pomoże Twojej firmie osiągnąć sukces

Nie ma jednego uniwersalnego podejścia do wdrażania aplikacji biznesowych. Wdrożenie systemu CRM zależy od wielkości firmy, jej potrzeb i celów, kultury organizacyjnej i wymagań IT. Projekty CRM mogą być bardzo złożone i obejmować wiele procesów biznesowych, ale mogą również być prostą adaptacją platformy Dynamics 365 Customer Engagement mającą na celu usprawnienie określonego procesu od końca do końca.

Podczas każdego wdrożenia współpracujemy z klientem, aby znaleźć najlepsze podejście. Aktywnie konsultujemy z klientami, czy i jak podejść do realizacji strategii i systemu CRM w wybranych obszarach organizacji. Podstawowym celem zawsze jest optymalizacja procesów biznesowych i zwiększenie efektywności działań w obszarach:

  • sprzedaży, 
  • marketingu,
  • personalizacji doświadczeń klientów,
  • obsługi klienta.

Naszą siłą jest głęboka wiedza technologiczna połączona z doświadczeniem biznesowym zdobytym podczas wdrożeń Dynamics CRM w wielu branżach.

Poznaj firmy, które zaufały nam w swoich projektach CRM.

Wdrożenia CRM i CEM

Netwise świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w obszarze systemów wspierających zarządzanie relacjami z klientami – Customer Relationship Management (CRM) oraz wspierających budowanie doświadczeń klientów – Customer Experience Management (CEM), a także w obszarach automatyzacji procesu sprzedaży, marketingu i obsługi w firmach.
Nasi konsultanci to najlepsi w Polsce eksperci certyfikowani w obszarze Microsoft Dynamics 365, znani na świecie i zapraszani na liczne konferencje.

Doradztwo biznesowe w obszarze CRM

Oferujemy usługi konsultingowe w każdej fazie wdrożenia systemu CRM:

  • Modelowanie procesów sprzedaży, marketingu i obsługi klientów
  • Analiza biznesowa
  • Planowanie architektury CRM
  • Iteracyjne prace projektowe w całym zakresie projektu CRM
  • Nadzór nad jakością projektów CRM

Nasze unikalne podejście do wdrożeń CRM

Robimy rzeczy w unikalny, sprawdzony sposób. W 2008 byliśmy jedną z trzech firm w Polsce, które używały w projektach metodyk zwinnych. Zwinne metodyki i podejście iteracyjne pozwalają nam dostarczać klientom wartość szybciej, w krótkich odstępach czasu. Oznacza to, że klient nie musi czekać na ostateczne wdrożenie. Użytkownicy biznesowi mogą zacząć używać i testować system już po kilku tygodniach, a nawet dniach od uruchomienia projektu.

Poznaj platformę CRM - Dynamics 365

Przeczytaj więcej dlaczego tysiące firm na świecie ufa rozwiązaniu Dynamics 365 o Microsoft do budowy najlepszych systemów CRM.

Chcę się skontaktować

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)