netwise netwise

Dynamics 365 Sales & Customer Service

netwise

Microsoft Dynamics 365, to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej elastycznych platform do zarządzania relacjami z Klientami (CRM). Czerpiąc dane z różnorodnych źródeł, Dynamics 365 tworzy dotyczący Klienta tzw. widok 360°, prezentując dane i analizy na prostym, intuicyjnym pulpicie nawigacyjnym. Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, Microsoft Dynamics 365 wykorzystuje moc danych i analizy biznesowej, aby przenieść relacje z Klientami, sieci sprzedaży i procesy wewnętrzne na wyższy poziom.

 

Jak wykorzystać poszczególne moduły Dynamics 365 Customer Engagement w Twojej organizacji? 

 • Zarządzaj lejkiem sprzedażowym i zwiększaj sprzedaż dzięki
  Dynamics 365 Sales
   
 • Zwiększaj satysfakcję Klientów z systemem
  Dynamics 365 Customer Service
   
 • Generuj nowe szanse sprzedażowe z
  Dynamics 365 Marketing
   
 • Planuj, rozliczaj i zarządzaj projektami w
  Dynamics 365 Project Service Automation
 • Planuj i optymalizuj działania w terenie dzięki
  Dynamics 365 Field Service

 

netwise

Zarządzanie sprzedażą

Dynamics 365 Sales

Dni kiedy proces sprzedaży opierał się jedynie na sprzedawcy, rozmowach twarzą w twarz i takim budowaniu relacji, już dawno się skończyły. Ze względu na rozwój globalnego rynku, coraz większą konkurencję i skomplikowaną strukturę kanałów, proces sprzedaży staje się coraz bardziej złożony i zorientowany na dane. Microsoft Dynamics 365 Sales odpowiada na potrzeby nowoczesnej sprzedaży dzięki wspomaganiu zarządzania interakcjami z handlowcami, Partnerami i Klientami, a także obsługi lejka sprzedażowego.

 

netwise

Obsługa klienta

 Dynamics 365 Customer Service

Minęły czasy kiedy Klienci zwracali uwagę jedynie na cenę – to skuteczna obsługa Klienta sprawia, że Klient do nas wraca. Microsoft Dynamics 365 Customer Service to narzędzie do zarządzania zapytaniami i zapewnienia Klientowi pomocy od początku procesu do jego końca. Dzięki zapewnieniu kompatybilności z szeroką gamą kanałów komunikacyjnych – od poczty elektronicznej i sms-ów po kanały mediów społecznościowych, takich jak Facebook,Twitter i Linkedin – komunikacja z Klientem staje się prostsza i sprzyja budowaniu długoterminowej relacji. 

 

netwise

Automatyzacja marketingu

Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 Marketing to kompletne narzędzie do automatyzacji marketingu w pełni zintegrowane z systemem CRM. Dzięki wspomnianej integracji, Dynamics 365 Marketing pozwala na synchronizowanie działań sprzedażowych i marketingowych, a przede wszystkim podejmowanie przemyślanych decyzji na podstawie szczegółowych informacji o potencjalnych i obecnych Klientach.

netwise

Planowanie i zarządzanie projektami

Dynamics 365 Project Service Automation

Chcesz w uporządkowany sposób zarządzać projektem? Zmagasz się z planowaniem prac, fakturowaniem Klientów a także monitorowaniem postępów prac? Dynamics 365 Project Operations to jedna aplikacja, która pozwala na kompleksowe zarządzanie projektem.

netwise

Zarządzanie działaniami w terenie

Dynamics 365 Field Service

Dzięki Dynamics 365 Field Services Twoja organizacja może zoptymalizować zasoby terenowe poprzez wzmocnienie pozycji pracowników i doradztwo w czasie rzeczywistym, a także poprzez automatyzację harmonogramu wysyłania odpowiedniego technika do wykonania zadania.

netwise

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)