netwise netwise

Dynamics 365 Sales & Customer Service

Back to Solutions
netwise

Microsoft Dynamics 365, to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej elastycznych platform do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Czerpiąc dane z różnorodnych źródeł, Dynamics 365 tworzy dotyczący klienta tzw. widok 360o, prezentując dane i analizy na prostym, intuicyjnym pulpicie nawigacyjnym. Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, Microsoft Dynamics 365 wykorzystuje moc danych i analizy biznesowej, aby przenieść relacje z klientami, sieci sprzedaży i procesy wewnętrzne na wyższy poziom.

 

Jak wykorzystać poszczególne moduły Dynamics 365 Customer Engagement w Twojej organizacji? 

 • Zarządzaj lejkiem sprzedażowym i zwiększaj sprzedaż dzięki
  Dynamics 365 Sales
   
 • Zwiększaj satysfakcję klientów z systemem
  Dynamics 365 Customer Service
   
 • Generuj nowe szanse sprzedażowe z
  Dynamics 365 Marketing
   
 • Planuj, rozliczaj i zarządzaj projektami w
  Dynamics 365 Project Service Automation
 • Planuj i optymalizuj działania w terenie dzięki
  Dynamics 365 Field Service

 

netwise

Zarządzanie sprzedażą

Dynamics 365 Sales

Dni kiedy proces sprzedaży opierał się jedynie na sprzedawcy, rozmowach twarzą w twarz i takim budowaniu relacji, już dawno się skończyły. Ze względu na rozwój globalnego rynku, coraz większą konkurencję i skomplikowaną strukturę kanałów, proces sprzedaży staje się coraz bardziej złożony i zorientowany na dane. Microsoft Dynamics 365 Sales odpowiada na potrzeby nowoczesnej sprzedaży dzięki wspomaganiu zarządzania interakcjami z handlowcami, partnerami i klientami, a także obsługi lejka sprzedażowego.

 

netwise

Obsługa klienta

 Dynamics 365 Customer Service

Minęły czasy kiedy klienci zwracali uwagę jedynie na cenę – to skuteczna obsługa klienta sprawia, że klient do nas wraca. Microsoft Dynamics 365 Customer Service to narzędzie do zarządzania zapytaniami i zapewnienia klientowi pomocy od początku procesu do jego końca. Dzięki zapewnieniu kompatybilności z szeroką gamą kanałów komunikacyjnych – od poczty elektronicznej i sms-ów po kanały mediów społecznościowych, takich jak Facebook,Twitter i Linkedin – komunikacja z klientem staje się prostsza i sprzyja budowaniu długoterminowej relacji. 

 

netwise

Automatyzacja marketingu

Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 Marketing to kompletne narzędzie do automatyzacji marketingu w pełni zintegrowane z systemem CRM. Dzięki wspomnianej integracji, Dynamics 365 Marketing pozwala na synchronizowanie działań sprzedażowych i marketingowych, a przede wszystkim podejmowanie przemyślanych decyzji na podstawie szczegółowych informacji o potencjalnych i obecnych klientach.

netwise

Planowanie i zarządzanie projektami

Dynamics 365 Project Service Automation

Chcesz w uporządkowany sposób zarządzać projektem? Zmagasz się z planowaniem prac, fakturowaniem klientów a także monitorowaniem postępów prac? Dynamics 365 Project Operations to jedna aplikacja, która pozwala na kompleksowe zarządzanie projektem.

netwise

Zarządzanie działaniami w terenie

Dynamics 365 Field Service

Dzięki Dynamics 365 Field Services Twoja organizacja może zoptymalizować zasoby terenowe poprzez wzmocnienie pozycji pracowników i doradztwo w czasie rzeczywistym, a także poprzez automatyzację harmonogramu wysyłania odpowiedniego technika do wykonania zadania.

netwise

Skontaktuj się

  Zobacz inne rozwiązania.

  Potrzebujesz innej aplikacji niż CRM? Chcesz poczytać więcej o Power Platform, albo CDP?

  Rozwiązania

  Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)