netwise netwise

Power Automate

Back to Solutions
netwise

Szybka automatyzacja każdego zadania lub procesu biznesowego.

Microsoft Power Automate jest systemem automatyzacji przepływu pracy, umożliwiającym tworzenie wieloetapowych procesów z wykorzystaniem prostego interfejsu. Prosty, oparty na szablonach system, pozwala nawet nietechnicznym użytkownikom na budowanie automatyzacji i zwiększenie wydajności pracy.

Gotowe szablony

Power Automate pozwala na tworzenie wieloetapowych przepływów pracy w łatwy sposób, za pomocą szablonowego interfejsu. Dzięki bogatej bibliotece predefiniowanych szablonów, zaoszczędzisz czas pracowników i zautomatyzujesz najbardziej żmudne procesy.

 

netwise

Integracja z wieloma aplikacjami

Microsoft Power Automate integruje się z ponad 260 aplikacjami, od SharePointa po Twittera i Dropbox, a także z własnymi aplikacjami biznesowymi firmy Microsoft.

netwise

Wykorzystanie AI

Użyj funkcji AI Builder, dostępnej w PowerApps do wykorzystania sztucznej inteligencji w codziennych procesach organizacyjnych.

netwise

Dostępne w każdym miejscu

Aplikacja mobilna Microsoft Power Automate pozwala na tworzenie, uruchamianie i weryfikowanie zautomatyzowanych przepływów pracy nawet poza biurem, dzięki aplikacji mobilnej.

netwise

Skontaktuj się

    Odkryj lepszy sposób na usprawnienia w swojej organizacji!

    Zwiększaj produktywność przedsiębiorstwa poprzez automatyzację procesów biznesowych dla całej firmy. Rozpocznij pracę z Power Automate!

    Chcę się skontaktować

    Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)