netwise netwise

Power Apps

Back to Solutions
netwise

Aplikacje biznesowe dla Twojego firmy tworzone w godziny, nie tygodnie.

Buduj aplikacje biznesowe za pomocą „point and click”. W łatwy sposób łącz nowe aplikacje z istniejącymi danymi dzięki ponad 200-stoma istniejących connectorów. Publikuj swoje aplikacje na platformach iOS, Android i Windows 10. A to wszystko bez kodowania!

Canvas Apps

Canvas Apps to aplikacje biznesowe tworzone bez linijki kodu, które w łatwy sposób połączysz ze źródłami Microsoft i innymi niż Microsoft, używane na dowolnym urządzeniu (PC, telefonie lub tablecie). Przejmij kontrolę nad UX budowanej aplikacji i twórz proste rozwiązania, służące konkretnym przypadkom użycia – bez konieczności wdrażania wielu funkcjonalności.

netwise

Model-driven Apps

Model – driven apps to aplikacje biznesowe tworzone bez linijki kodu, które połączysz z Microsoft Dynamics 365, umożliwiając tworzenie aplikacji na podstawie danych z systemu CRM. Dzięki PowerApps potrzeby biznesowe firmy są zaspokajane dzięki kreatywności jej pracowników.

Co zyskujesz dzięki PowerApps:

 • poprawisz wydajność procesów i współpracę między użytkownikami aplikacji
 • dostosujesz aplikacje do potrzeb firmy z możliwością rozszerzenia funkcjonalności używanych rozwiązań
 • zautomatyzujesz żmudne procesy i zadania swoich pracowników
netwise

Skontaktuj się

  Skontaktuj się z nami

  Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

  Chcę się skontaktować

  Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)