netwise netwise

Dynamics 365 Marketing

netwise

W dzisiejszych czasach, bez względu na branże, sposób działania Klientów ciągle się zmienia. Firmy muszą się dostosować do oczekiwań Klientów dotyczących personalizacji usług i podejścia do sprzedaży.

Microsoft Dynamics 365 Marketing daje Ci przewagę, pozwalając angażować Klientów, łatwo budować i utrzymywać swój lejek marketingowy, a także śledzić i analizować wyniki kampanii – a to wszystko w czasie rzeczywistym.

 

 

Jak Dynamics 365 Marketing może pomóc w Twojej firmie?

Zarządzanie email marketingiem i tworzenie treści online

Dzięki Microsoft Dynamics 365 for Marketing tworzenie spersonalizowanych, wielokanałowych kampanii marketingowych jest łatwe. Narzędzia do projektowania wizualnego umożliwiają tworzenie, testowanie i wdrażanie kampanii mailingowych i SMS-owych, a wszystko to za pomocą intuicyjnego interfejsu typu „przeciągnij i upuść”.

netwise

Pielęgnowanie potencjalnych Klientów dzięki spersonalizowanym stronom

Dynamics 365 for Marketing ułatwia tworzenie i zarabianie na działaniach marketingowych od potencjalnych Klientów do gotówki. Zaawansowane narzędzia do zarządzania potencjalnymi Klientami i punktacji, pomogą Ci poszerzyć swoją sieć, zmieniając potencjalnych Klientów w realną sprzedaż. Dostarczaj potencjalnym Klientom spersonalizowane treści, korzystając z dostosowanych wielopoziomowych programów rozwoju potencjalnych Klientów.

netwise

Projektowanie i realizowanie spersonalizowanych ścieżek zakupowych

Dzięki Dynamics 365 Marketing możesz użyć projektanta ścieżek zakupowych metodą przeciągnij i upuść, aby utworzyć zautomatyzowaną, wielokanałową kampanię. Każda kampania może wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail, generować działania następcze, uruchamiać przepływy pracy CRM. Dlatego nie musisz już przełączać się między różnymi rozwiązaniami, aby przeprowadzić kampanię marketingową. Wszystkie dane przepływają między modułami marketingu i sprzedaży z natywną integracją!

netwise

Scoring potencjalnych Klientów i przekazanie ich do sprzedaży

Skonfiguruj reguły oceniania, które automatycznie identyfikują najgorętszych potencjalnych Klientów na podstawie ich interakcji z Twoimi wydarzeniami i podróżami na stronie / w aplikacji / w usłudze. Gdy potencjalny Klient osiągnie wynik gotowy do sprzedaży, Dynamics 365 for Marketing automatycznie przekieruje go do Twojego systemu CRM. Dzięki temu sprzedawcy mogą być pewni, że potencjalni Klienci są gotowi do dalszych działań.

netwise

Synergia między działaniami marketingowymi i sprzedażowymi

Wykorzystaj w pełni swoje mocne strony, łącząc działania sprzedażowe i marketingowe. Ułatwi to zdefiniowanie grupy docelowej, tworzenie lepiej dostosowanych kampanii i unikanie rozbieżności, co prowadzi do bardziej wydajnych działań i lepszych wyników.

Pełna integracja każdego etapu procesu marketingowego – od planowania, przez budżetowanie, po wdrożenie i monitoring – ułatwia efektywne zarządzanie zasobami. Czas porzucić te skomplikowane przepływy pracy i wieloetapowe procesy zatwierdzania i przeprowadzić migrację do jednej zintegrowanej, skalowalnej platformy.

netwise

Monitorowanie sentymentów i opinii o marce w internecie

Moduł AI for Market Insights ułatwia interakcję z Klientami w mediach społecznościowych. Śledzi wizerunek marki i postrzeganie działań marketingowych poprzez monitorowanie platform, takich jak Facebook, Twitter i YouTube.

W końcu chodzi o wyniki. Dynamics 365 for Marketing ułatwia monitorowanie przychodów, procesu sprzedaży i wydatków marketingowych. Dzięki pełnej integracji z narzędziami takimi jak Excel i Power BI, Dynamics 365 for Marketing tworzy wyniki i analizy na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu zawsze wiesz, co jest skuteczne, a co nie.

netwise

Skontaktuj się z nami

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)