netwise netwise

Dynamics 365 Field Service

netwise

Zapobiegaj możliwym usterkom

Dzięki integracji narzędzi diagostycznych, intenetu rzeczy (IoT), konserwacji sprzętu, analizy zasobów i planowania dostaw Dynamics 365 Field Service pozwala oszczędzać czas i pieniądze dzięki zdalnemu wykrywaniu i rozwiązywaniu problemów. Pomoc techniczna angażowana jest tylko wtedy, gdy jest to rzeczywiście konieczne. W wielu przypadkachpotencjalne usterki zostaną zdiagnozowane zanim wystąpią, a powiadomienia systemu i jego sugestie pozwolą uniknąć pogorszenia się problemu lub nawet jego wystąpienia.

netwise

Lepiej organizuj harmonogram prac

Dynamics 365 Field Service zapewnia optymalizację grafików zleceń techników poprzez automatyczne planowanie. Uwzględnia takie czynniki jak chociażby umiejętności, lokalizację, planowany czas spotkania, czy trudność zlecenia. W ten sposób zapewania szybką i skuteczną usługę, dzięki zrównoważeniu obciążenia pracą techników i doboru idealnego technika do danego zlecenia. Automatyzacja i utrzymanie balansu pozwala podnieść poziom zadowolenia zarówno Klientów jak i Pracowników, a wizualizacja w czasie rzeczywistym pozwala nanosić zmiany w sytuacjach awaryjnych.

netwise

Przeprowadzaj naprawy zdalnie

Narzędzie Dynamics 365 Remote Assist działa w trybie mixed reality, w której pracownicy łączą się z ekspertami, by wyeliminować usterkę natychmiast. Narzędzie jest również pomocne przy centarlizacji i ujednolicaniu rozwiązań, ponieważ umożliwia przeprowadzenie inspekcji i szkoleń bez konieczności podróży ekspertów. Kontakt w czasie rzeczywistym pozwala na aktywną interakcję uczestników, a kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, zapewnia dostępność na najwyższym poziomie.

netwise

Ucz się na podstawie danych

Dane wygenerowane przy pomocy Dynamics 365 Field Service, umożlwiają głębokie zrozumienie procesów, ich wydajności oraz opłacalności i zadowolenia Klientów. Twórz raporty z niemal każdego obszaru Twojej działalności, od sprzedaży i planowanych dostaw, po efektywność działu technicznego. Wgląd w te dane w czasie rzeczywistym pozwala wprowadzanie zmian natychmiast, a analityka predykcyjna szacuje dane bieżące i daje wgląd w przyszłe wydarzenia z dużą dokładnością.

 

netwise

Skontaktuj się z nami

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)