Netwise finalistą Microsoft Partner of the Year 2023 w dwóch kategoriach

2 miesiące temu

Po raz pierwszy w historii Netwise było nominowane w dwóch kategoriach nagrody  Microsoft Partner of the Year 2023. Kolejny rok z rzędu znalazło się w gronie TOP4 Partnerów Microsoft w kategorii Business Applications, będąc jedynym finalistą zajmującym się tylko wdrożeniami CRM opartymi o Microsoft Dynamics 365. 

netwise

Podobnie jak przed rokiem, nagroda Partner Roku Business Applications była kategorią łączoną dla Partnerów Microsoft działających w obszarach CRM, ERP i Power Platform. Tym samym Netwise, które znalazło się w TOP4, pozostaje jednocześnie jedynym finalistą zajmującym się wyłącznie wdrożeniami systemów CRM.

W tym roku Microsoft przyznał także nagrodę w kategorii Sustainabilty, w której Netwise również znalazł się w gronie finalistów. Tym samym, po raz pierwszy w historii, firma była nominowana w dwóch kategoriach.

Udostępnij:

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)