Netwise w gronie światowych leaderów tworzących aplikacje PRM

1 rok temu

W swoim najnowszy raporcie – „Global Partner Relationship Management Applications Software Market Size & Forecast”, organizacja Market Research Intellect umieściła Netwise na liście kluczowych graczy tworzących aplikacje do zarządzania relacjami z partnerami.

netwise

Raport opracowany przez Market Research Intellect jest całościową oceną globalnego rynku PRM wraz z prognozą na lata 2022-2030. Wśród kluczowych graczy na rynku obok Netwise znaleźli się światowi giganci tacy jak Oracle, Salesforce, ZINFI Technologies, Zift Solutions, czy Impartner.

Końcowy raport oparty jest na kompleksowej analizie sprawozdań finansowych i branżowych artykułów naukowych, ale również na opiniach ekspertów. Zebrane dane konfrontowane są z możliwościami każdej z firm i co kluczowe, jej konkurencyjnością na globalnym rynku oprogramowania do zarządzania relacjami z partnerami (PRM).

Udostępnij:

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)