Netwise w TOP3 Partnerów Microsoft Business Applications w Polsce

5 miesięcy temu
Po 2 latach przerwy powróciła gala Microsoft Partner Awards. Netwise znalazło się w gronie trzech najlepszych Partnerów w kategorii Business Applications, jako jedyny partner zajmujący się tylko wdrożeniami CRM opartymi o Microsoft Dynamics 365.
netwise

Po przerwie spowodowanej ogólnoświatową pandemią Covid-19, Microsoft wrócił do tradycji corocznej gali Partner Awards. Również Netwise powróciło do rankingu w dobrej formie, bo mimo utrudnień i ograniczeń związanych z pandemią, spółka została finalistą rankingu Partner Roku – Business Applications.

Tym razem nagroda Partner Roku Business Applications była kategorią łączoną dla Partnerów Microsoft działających w obszarach CRM, ERP i Power Platform. Tym samym Netwise, które znalazło się w TOP3, jest jednocześnie jedynym finalistą zajmującym się wyłącznie wdrożeniami systemów CRM.

Udostępnij:

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)