Netwise sponsorem Community Summit North America w Orlando

6 miesięcy temu
Czterech konsultantów Netwise aktualnie przebywa w Orlando na Florydzie, gdzie reprezentują spółkę podczas Community Summit North America – najważniejszego wydarzenia, dla użytkowników i partnerów firmy Microsoft, w całej Ameryce Północnej.

Community Summit North America skupia w jednym miejscu specjalistów ds. technologii, administratorów systemów, analityków biznesowych, deweloperów i specjalistów biznesowych, pracujących na co dzień z wykorzystaniem aplikacji Microsoft oraz zainteresowanych nimi. W trakcie wydarzenia odbywa się również 300 różnych sesji informacyjnych i edukacyjnych poświęconych najnowocześniejszym rozwiązaniom.

netwise
netwise

To drugie w tym roku, po Microsoft Platform Conference 2022, duże wydarzenie w Stanach Zjednoczonych, na którym obecne jest Netwise. Jest to zarówno podkreślenie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności naszych ekspertów oraz niezwykle udanej dotychczasowej współpracy z firmami z tego rynku.

Udostępnij:

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2008 - 2023)