Wywiad z Zarządem Netwise S.A. i Netwise International w magazynie CRN

2 lata temu

Z radością udostępniamy wywiad z Zarządem Netwise S.A. i Netwise International, który pojawił się w marcowym wydaniu magazynu CRN. W wywiadzie Wojciech Sobczak, Prezes Zarządu i Krystian Hatała, Członek Zarządu opowiadają o tym, jak Netwise przeszedł przez kryzys wywołany pandemią COVID-19 w 2020, zmieniając nie tylko sposób pracy, ale także przyspieszając zmiany w modelu biznesowym. Podkreślają jak ważna była rola całego zespołu Netwise w tym trudnym okresie i zaangażowanie wszystkich pracowników, które poskutkowało nie tylko utrzymaniem wszystkich zatrudnionych, ale i zwiększeniem zatrudnienia oraz pozyskaniem nowych Klientów.
Zarząd podkreśla również jak ważna była bliska współpraca z Klientami i jak Netwise, dzięki bardzo dobrej kondycji finansowej, był w stanie wesprzeć Klientów w tym trudnym okresie.

netwise netwise
„Na początku pandemii zarząd Netwise postawił sobie dwa cele: utrzymać za wszelką cenę zespół bez straty nawet jednej osoby oraz pilnować cash flow’u. I oba te cele udało się osiągnąć.”

Wojciech Sobczak, Prezes Zarządu Netwise S.A.

 

W wywiadzie również Jakub Skałbania o tym, jak pracując z domu można w USA zdobyć zaufanie i projekt w jednej z największych organizacji finansowych na świecie, konkurując z firmami offshoring’owymi jakością.

Pełny wywiad można przeczytać w papierowym marcowym wydaniu magazynu CRN oraz na stronach magazynu: https://crn.pl/magazyny/crn-3-2021

netwise

Udostępnij:

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty - skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.

Chcę się skontaktować

Wszystkie prawa zastrzeżone © Netwise S.A. (2018)