Microsoft Dynamics 365

Inteligentne aplikacje biznesowe nowej generacji

Poznaj platformę Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 to zestaw inteligentnych narzędzi biznesowych w chmurze łączących funkcje CRM i ERP. Narzędzie umożliwia podejmowanie decyzji w oparciu o pełne i aktualne dane. Dzięki temu podejmowane decyzje osadzone są we właściwym kontekście, a działania prowadzone są efektywniej.

Twórz wartość dla swoich klientów i pracowników. Skuteczniej rywalizuj w stale zmieniającej się gospodarce cyfrowej. To istota transformacji cyfrowej.
To istota usługi Dynamics 365.

Dynamics 365 - chmurowe aplikacje biznesowe

Microsoft Dynamics 365 Sprzedaż Netwise

Monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym, zarządzanie siłami sprzedaży. Efektywniejsze planowanie. Automatyzacja procesów sprzedaży, skrócone procesy raportowania wyników.

Historia wiedzy o Kliencie w kontekście dotyczących go procesów – widok 360˚ i baza wiedzy – ułatwiająca obsługę z perspektywy cross-sell i up-sell.

Microsoft Dynamics 365 Obsługa Klienta Netwise

Automatyzacja procesu realizacji zgłoszeń i spraw. Spersonalizowana, spójna obsługa w zależności od typów zgłoszeń wraz z możliwością monitorowania SLA.

Kontrola dostępności pracowników realizujących zgłoszenia wedle sygnalizowanych przez Klienta potrzeb.

Microsoft Dynamics 365 Marketing Netwise

Kompleksowe planowanie, egzekucja i rozliczanie wielokanałowych kampanii. Zarówno w marketingu cyfrowym, jak i w działaniach ATL / BTL.

Narzędzia do obsługi email i SMS marketingu. Prowadzenie lead generation. Zaawansowana segmentacja, marketing predykcyjny (predictive marketing).

Microsoft Dynamics 365 Analiza danych o klientach Obsługa Klienta Netwise

Zarządzanie każdym punktem danych poszczególnych klientów w czasie rzeczywistym. Płynna integracja ze znanymi narzędziami, takimi jak Outlook, SharePoint czy Excel.

Jeden zestaw danych dla wszystkich w organizacji, dzięki łatwemu w obsłudze pulpitowi nawigacyjnemu, który skonfigurowano z myślą o działach marketingu, sprzedaży i usług.

Microsoft Dynamics 365 Automatyzacja usługi projektów Netwise

Planowanie realizacji i obciążenia projektami już na etapie sprzedaży. Usprawniona komunikacja między zespołami sprzedaży oraz działami dostarczającymi produkt.

Monitorowanie budżetu i postępu realizacji. Zarządzanie kompetencjami poszczególnych zasobów wymaganych na danym etapie projektu.

Microsoft Dynamics 365 Usługa Terenowa Netwise

Wsparcie procesów realizacji działań serwisowych w rozproszonym środowisku organizacji i Klienta. Automatyzacja optymalizacji zarządzania zasobami.

Mobilne raportowanie w czasie rzeczywistym stopnia kompletacji zadań serwisowych. Zarządzanie KPI w kontekście kosztów i przychodów danych zgłoszeń.

Microsoft Dynamics 365 Obsługa operacji Netwise

Chmurowe narzędzie ERP, które dostarcza natychmiastowych analiz finansowych.

Usprawnienie pracy w obszarze produkcji, handlu detalicznego, finansów, IT. Szybsze wprowadzanie produktów i elastyczne opcje dostawy. Płynne przesuwanie produktów z działu zaopatrzenia do działu sprzedaży.