ClickDimensions – Marketing Automation dla Dynamics 365

Netwise – pierwszy i jedyny w Polsce certyfikowany, srebrny partner ClickDimensions: wielowymiarowej platformy do prowadzenia działań marketing automation.

ClickDimensions jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingowych dostępnych w sklepie z aplikacjami dla Microsoft Dynamics. Rozwiązanie umożliwia: email marketing, analitykę i BI, pielęgnowanie leadów i scoring użytkowników, analizę aktywności w mediach społecznościowych, integrowanie formularzy z CRM czy tworzenie ankiet. Dzięki ClickDimensions dowiesz się, kto interesuje się Twoim produktem, w jakim stopniu, a także co zrobić, by interakcja zakończyła się sprzedażą.

ClickDimensions - funkcje platformy marketing automation

Kampanie sprzedażowe i marketingowe na „auto pilocie”? Tak, dzięki funkcji Campaign Automation Builder jak za pomocą klocków stworzysz kompletne, zautomatyzowane kampanie. Dostosujesz proces wedle potrzeb: ustawisz warunki aktywizacji danej czynności, określisz precyzyjnie czas. Stań się architektem spersonalizowanych, marketingowych ścieżek, po których kroczyć będą Twoje kontakty lub leady.

Dlaczego ClickDimensions?

Zdobędziesz wiedzę o prospektach. Obserwuj i analizuj, co zainteresowało Twoje kontakty na stronie www czy w komunikacji email. Zbieraj więcej informacji dzięki atrakcyjnym, interaktywnym formularzom czy ankietom.

Stworzysz unikalne, specyficzne dla organizacji narzędzia.

Marketingowcy docenią łatwość, z jaką w ClickDimensions tworzy się niestandardowe formy jak landing page’e, komunikaty SMS czy kampanie lead nurturing. To wszystko dzięki funkcji drag & drop (czyli przeciągnij i upuść), bez potrzeby posiadania jakichkolwiek umiejętności programistycznych.

Szybko uzyskasz potrzebną pomoc.

ClickDimensions zapewnia bezpłatne wsparcie, szkolenia i serwis. Oznacza to pomoc personalnego doradcy, dostęp do szkoleń (na żywo czy dostępnych później, na życzenie) oraz dodatkowych serwisów pomocy.

Nie tracisz czasu na utrzymanie narzędzia, nie potrzebujesz dodatkowego zespołu serwisowego.

ClickDimensions na bieżąco usprawnia narzędzie, dba o aktualizacje i wprowadza nowe funkcje. Ty możesz skupić się na swoich celach.

Jak to działa?

Narzędzie jest wbudowane w Microsoft Dynamics CRM. Funkcje dostępne są z poziomu interfejsu CRM, a informacje przechowywane są w bazie CRM.

ClikDimensions to platforma oparta o Microsoft Azure.

Zalety chmury? Globalna sieć centrów danych, która zapewnia szybką integrację, bezpieczeństwo danych i łatwą skalowalność rozwiązania.

Dowiedz się więcej na clickdimensions.com