Analityka / BI

Power BI – chmurowe narzędzie analityki biznesowej

Narzędzie Microsoft Power BI oferuje zaawansowaną wizualizację i analizę danych biznesowych: szybko, przejrzyście i efektywnie.

Utwórz konto i w kilka sekund rozpocznij pracę z Power BI. Dosłownie parę minut później wszystkie Twoje dane biznesowe, pochodzące z różnych źródeł i serwisów (np. Salesforce czy Google Analytics), zobaczysz w zupełnie nowej, atrakcyjnej formie.

Pełen obraz 360 stopni Twojego biznesu w jednym miejscu – monitoruj dane w czasie rzeczywistym (real – time) na urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, o dowolnej porze.

Power BI – alerty mobilne

Bądź zawsze na bieżąco: ustaw powiadomienia mobilne, które poinformują Cię, jeśli dane ulegną zmianie. Informuj zespół: łatwo dziel się raportami i pulpitami nawigacyjnymi ze współpracownikami.

Zaawansowana analityka biznesowa

Potrzebujesz więcej informacji? Dzięki możliwościom „przeciągnij i upuść” (drag & drop) w prosty sposób dokonasz dogłębnej analizy.

Z Power BI nie musisz znać języków programistycznych

Microsoft Power BI w szybki sposób pomoże Ci w modelowaniu danych, „czyszczeniu” danych i właściwym ich opracowaniu tak, by tworzyły imponujące raporty, które w łatwy sposób zaprezentujesz innym.