Netwise Złotym Partnerem konferencji Microsoft dla Biznesu 2016

Microsoft dla Biznesu 2016 to jedyne w tym roku wydarzenie prezentujące innowacyjne biznesowe narzędzia Microsoft. Eksperci Netwise wygłoszą aż cztery prelekcje w ramach różnych ścieżek tematycznych.

W dniach 29-30 listopada br. w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbędzie się największa konferencja prezentujące biznesowe narzędzia giganta z Redmond – Microsoft dla Biznesu 2016. Eksperci Netwise podzielą się wiedzą w ramach ścieżek: Manufacturing, Distibution, Financial Services oraz – na specjalne zaproszenie – Empower Your Business.

Microsoft dla Biznesu 2016 to dwudniowe wydarzenie skierowane zarówno do dotychczasowych użytkowników narzędzi Microsoft, jak i do osób, które dopiero poszukują rozwiązań do optymalizacji procesów biznesowych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak produkty Microsoft wspierają transformację cyfrową. Nie zabraknie także wielu przykładów i case studies wskazujących korzyści wynikające z implementacji produktów m.in. z rodziny Dynamics. Szczególne miejsce w agendzie zajmuje listopadowa nowość Microsoft – Dynamics 365.

Organizatorzy przygotowali sześć ścieżek tematycznych: Retail, Manufacturing, Public Sector, Distribution & Logistics, Personal Services oraz Financial Services. W ramach bloków zaprezentowane zostaną dedykowane poszczególnym branżom rozwiązania biznesowe Microsoft.

Eksperci Netwise, jako specjaliści posiadający rozległą wiedzę na temat Microsoft Dynamics CRM podpartą wieloletnimi doświadczeniami oraz skutecznie rozpoznający realne potrzeby klientów, wygłoszą łącznie cztery prelekcje. Wystąpienia odbędą się w ramach następujących ścieżek:

Manufacturing

Krystian Hatała, Division Manager, New Projects Netwise, wraz z Bartkiem Cymerem (Marketing Director, Zortrax) opowiedzą o usprawnieniu procesów obsługi klienta w Zortrax, światowym liderze drukarek 3D, z wykorzystaniem Microsoft Dynamics CRM. Prelegenci omówią korzyści wynikające z wdrożenia rozwiązania oraz zaprezentują kolejne fazy rozwoju systemu.

Prelegent Netwise: Manager z wieloletnim doświadczeniem. Wspiera klientów Netwise w zakresie optymalizacji procesów i budowania modeli biznesowych. Doradza klientom, jak najlepiej zorganizować projekt oraz przygotować firmę do wdrożenia systemu CRM.

Distribution & Logistics

Grzegorz Przebieracz, Division Manager, Cloud Projects Netwise, przybliży kwestię zarządzania potencjałem i konkurencyjnością firmy dystrybucyjnej. Ekspert zaprezentuje możliwości platformy Microsoft Dynamics 365 w tym zakresie oraz omówi trendy rynkowe.

Prelegent: Doświadczony manager. Odpowiada za planowanie i dostarczanie rozwiązań chmurowych dla Klientów Netwise. Doradza Klientom, jak budować kompletne rozwiązania wspierające pracę działów Sprzedaży, Obsługi klienta oraz Marketingu.

Financial Services

Jakub Skałbania, główny konsultant i partner Netwise wraz z Pawłem Jakubikiem z Microsoft opowiedzą o transformacji cyfrowej w instytucjach finansowych. Potrzeba digital transformation zyskuje większą uwagę przedsiębiorców oraz określana jest jako „być albo nie być” dla organizacji. Poruszane w czasie prezentacji kwestie poparte zostaną przykładami klientów z branży ubezpieczeń, leasingu, corporate czy franchise.

Jakub Skałbania wystąpi, na zaproszenie firmy Microsoft, także drugiego dnia konferencji. Wraz z  przedstawicielem Microsoft, wygłosi prelekcję w ramach ścieżki Empower Your Business.

Prelegent: Od 2004 roku związany z tworzeniem i wdrożeniami systemów CRM, będący ekspertem strategii i systemów CRM oraz autorem kompendiów wiedzy z zakresu CRM wydanych w USA, m.in. „The CRM Field Guide”; ma na koncie ponad 40 wdrożeń CRM / xRM na rynku enterprise oraz średnich przedsiębiorstw.

Do udziału w konferencji Microsoft dla Biznesu 2016 zapraszamy zarówno dotychczasowych klientów, którzy już stosują rozwiązania firmy Microsoft, jak i przedstawicieli firm, które dopiero poszukują nowych rozwiązań.

Microsoft dla Biznesu 2016

Udział w konferencji jest bezpłatnywypełnij formularz zgłoszeniowy Microsoft dla Biznesu 2016. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na www.dynamicsdlabiznesu.pl.

Microsoft dla Biznesu 2016 - prelekcje Netwise