Zapraszamy na największe wydarzenie Microsoft Dynamics w Polsce, już 12-13 maja w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w największej konferencji Dynamics i jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w Microsoft – Dynamics dla Biznesu 2015.

Korzyści z uczestniczenia w konferencji to m.in.:

  • Eksperci i partnerzy – na wyciągnięcie ręki. Poznasz nowe rozwiązania Dynamics, a partnerzy pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej dostosować je do potrzeb Twojej firmy.
  • Networking – w trakcie sesji, paneli i spotkań eksperci Microsoft, specjaliści i partnerzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Spotkasz innych klientów oraz dowiesz się, które nowości rynkowe mogą przydać się Twojej firmie.
  • Najlepsze produkty i praktyki – poznasz najnowsze rozwiązania, najlepsze praktyki, produkty uzupełniające. Na konkretnych przykładach dowiesz się, jak działają i dlaczego są stworzone właśnie dla Ciebie.

Zakres tematyczny konferencji obejmie m.in.:

  • Poznasz rozwiązania dla Twojej branży – kompleksowe rozwiązania dedykowane dla konkretnej branży w zakresie usług profesjonalnych, retail, sprzedaży, produkcji, dystrybucji, logistyki, magazynowania i innych. Dla małych, średnich i dużych firm.
  • Zobaczysz, jak inni osiągnęli sukces – poznasz wdrożenia w różnej wielkości firmach i z perspektywy klienta przekonasz się o realnych korzyściach finansowych i organizacyjnych. Twoi pracownicy będą bardziej wydajni i zadowoleni, a firma – niezależnie od jej wielkości – będzie generować większe zyski.
  • Dlaczego chmura? – po co inwestować w zbędną infrastrukturę, skoro jest chmura? Zintegrowana z CRM online, Office365, AZURE i innymi usługami pozwala na pracę w dowolnym miejscu na każdym urządzeniu. Dodatkowo, zapewnia pełną integrację z innymi systemami i aplikacjami oraz najwyższy priorytet bezpieczeństwa danych.
  • Poznasz Business Intelligence – zaawansowane narzędzia pozwalające na integrację różnych systemów, środowisk i aplikacji: nigdy wcześniej włączanie zewnętrznych usług do systemu nie było tak proste i bezpieczne! Rozwiązania BI pozwalają szybko i sprawnie w pełni spersonalizować środowisko pracy Twoich pracowników.
  • Podniesiesz efektywność – na konkretnych przykładach dowiesz się, jak zwiększyć produktywność i podnieść efektywność w Twojej firmie. Przekonasz się, że rozwiązania Dynamics zawsze przekładają się na efekt finansowy.
  • Postawisz na mobilnośćbezpieczne bazy danych dostępne z poziomu laptopa, tabletu, smartfona. Jesteś w podróży bez dostępu do prądu? Wydasz dyspozycję z telefonu. Twój pracownik chce spędzić dzień roboczy w domu? Będzie pracował równie wydajnie na własnym urządzeniu. Awaria prądu w biurze? Bez problemu uzyskasz dostęp do systemu z poziomu jakiegokolwiek urządzenia pracującego w sieci.

O najnowszych rozwiązaniach będą mówić partnerzy (Netwise, IT.integro, IT Vision, Integris, XPLUS, Bonair, NAV24, Intersys, ARCUS SI), klienci (Perła, Inter Cars, Nowa Itaka i wielu innych) oraz eksperci Microsoft.