Webinarium Netwise: wizualizacja danych w Microsoft Dynamics 365

24 marca 2017 odbyło się webinarium Netwise „Jak świadomie zarządzać i podejmować decyzje za pomocą wizualizacji danych w Microsoft Dynamics 365″. Partnerami inicjatywy byli Harvard Business Review Polska oraz Microsoft.

Działamy w erze Big Data. Biznes pozyskuje i agreguje olbrzymie ilości danych, napływających z wielu źródeł i systemów. Jak kompleksowo je analizować? Warto przyjrzeć się korzyściom, które w tym zakresie niesie wizualizacja danych w Microsoft Dynamics 365.

Informacja stanowi realną wartość. Chcemy, aby dostęp do danych był szybki i prosty, a analiza ułatwiona. Błyskawiczne połączenie fragmentarycznych informacji, np. z ERP i CRM to szansa na lepsze poznanie Klientów i zarządzanie wartością Klientów (LTV). Szybciej zauważymy trendy, sprawniej na nie zareagujemy. Zaawansowane technologie do wizualizacji danych w rękach managera to potężne narzędzie, które pozwoli na sprawniejsze podejmowanie strategicznych decyzji. Zarządzasz zespołem sprzedaży, marketingu czy obsługi klienta? Visual management to analiza danych w czasie rzeczywistym. Wizualizacja danych pozwoli Ci także zobaczyć, w jakim stopniu zrealizowaliście już założenia. Szybciej wdrożysz też środki zaradcze na wypadek zagrożenia wykonania uzgodnionych KPI.

Wizualizacja danych w Microsoft Dynamics 365

Poznaj możliwości Microsoft Dynamics 365 w zakresie wizualizacji danych. Dowiedz się, jak analizować dane real time. Posłuchaj, czym jest analiza wielowymiarowa, wizualizacja procesów, analiza predykcyjna czy geoanaliza. Przekonaj się, jak przetwarzanie danych wspiera podejmowanie trafniejszych decyzji oraz zarządzanie firmą. W trakcie prezentacji dowiesz się, jak używać Power BI z Microsoft Dynamics 365 dla lepszej analizy danych z wielu źródeł.

Poznaj naszych prelegentów:

Spotkanie poprowadzą eksperci Netwise: Krystian Hatała i Grzegorz Przebieracz.

Microsoft for Business Conference: Manufacturing

Krystian Hatała

Zarządza działem realizującym projekty wdrożeniowe Dynamics 365 w Polsce i zagranicą. Ekspert wspierający klientów Netwise w zakresie optymalizacji procesów biznesowych i budowania modeli biznesowych. Odpowiada za kreowanie wizji wdrożenia CRM i tworzenie koncepcji aplikacji na bazie dostępnych komponentów Dynamics 365 między innymi dla przedstawicieli sektorów telco, finansowego oraz branży dystrybucyjnej czy produkcyjnej. Doradza klientom, jak najlepiej zorganizować projekt i przygotować firmę do wdrożenia systemu CRM.

Microsoft for Business Conference: Distribution & Logistics

Grzegorz Przebieracz

Wraz z zespołem realizuje projekty wdrożeniowe Dynamics CRM w obszarze Cloud / custom applications. Odpowiada za planowanie i dostarczanie rozwiązań chmurowych dla klientów Netwise. Doradza klientom, jak budować kompletne rozwiązania wspierające pracę działów sprzedaży, obsługi klienta oraz marketingu.

Zdobądź wiedzę – efektywnie wykorzystuj dane i przekuwaj je w zysk. Obejrzyj webinarium Netwise.

Efektywna analiza danych w czasie rzeczywistym z Microsoft Power Bi wizualizacja danych analiza danych visual management Netwise S.A. webinarium HRBP

Interesują Cię konsultacje dotyczące zarządzania wizualnego lub przedstawienie możliwości Microsoft Power BI?