Nagranie z webinarium Netwise o wizualizacji danych już dostępne

Firmy dynamicznie podchodzą do zmian zachodzących w świecie biznesu, podejmują się na przykład przeprowadzenia cyfrowej transformacji. Nie wszystkim udaje się zakończyć ten proces skutecznie. Aby organizacje z sukcesem przeprowadziły cyfryzację, konieczne jest dobre narzędzie do analizy wydajności i rentowności procesów czy zespołów.

Odpowiedzią może być zastosowanie metod wizualizacji danych, agregowanych z różnych źródeł. W czasie webinarium eksperci Netwise, Krystian Hatała oraz Grzegorz Przebieracz, zaprezentowali jakie zastosowanie może mieć zarządzanie wizualne w biznesie oraz z jakimi koncepcjami jest utożsamiane. Eksperci omówili możliwości w tym zakresie platformy Microsoft Dynamics 365 oraz Microsoft Power BI.

W trakcie prezentacji nasi eksperci podejmują temat wyzwań, jakie stoją przed managerami w ich codziennej pracy. Przyglądają się procesom biznesowym i podejmowanym w ich trakcie decyzjom.

Obejrzyj wideo i dowiedz się:

Jak i dlaczego decyzje i wizualizacja mogą siebie wzajemnie wspierać?

Jakie są najnowsze trendy w analizie danych?

Jak Microsoft Dynamics 365 wspiera Visual Management?

Jak efektywnie przeprowadzić projekt w cyfrowej transformacji?

Jak podejść do wdrożenia w moim obszarze?

webinarium Netwise o wizualizacji danych

Nagranie zawiera prezentację systemu Microsoft Dynamics 365 w zakresie wizualizacji danych. Eksperci pokażą, jak analizować dane real time. Scenariusze zawierają pokazy analizy wielowymiarowej, wizualizacji procesów, analizy predykcyjnej czy geoanalizy. Dzięki temu widzowie przekonają się, jak przetwarzanie danych wspiera podejmowanie trafniejszych decyzji oraz zarządzanie firmą. W trakcie prezentacji eksperci pokażą, jak używać Power BI z Microsoft Dynamics 365 dla lepszej analizy danych z wielu źródeł.

Webinarium Netwise o wizualizacji danych odbyło się 24 marca 2017. Partnerami inicjatywy byli Harvard Business Review Polska oraz Microsoft.

Nie masz czasu na oglądanie wideo? Napisz do nas, aby otrzymać white paper o zarządzaniu wizualnym w Microsoft Dynamics 365

Przeczytasz w nim o:

  • obszarach, w których warto stosować zarządzanie wizualne
  • wybranych koncepcjach
  • najnowszych rynkowych trendach
  • istotnych kwestiach, na które należy zwrócić uwagę

… i wiele więcej!