Czym jest platforma Microsoft Dynamics 365?

Microsoft Dynamics 365 to chmurowe aplikacje biznesowe, które wspierają działalność firmy w warunkach stale zmieniającej się gospodarki cyfrowej.

Rynek wymusza na przedsiębiorcach ciągłą elastyczność i dostosowanie się do panujących trendów. Aby prowadzić działania biznesowe w sposób bardziej inteligentny i wydajny, już dziś warto skorzystać ze wsparcia narzędzi, które pomogą każdej firmie wejść w nową erę możliwości.

Dynamics 365 – korzyści płynące z chmury

Chmurowa platforma Microsoft Dynamics 365 łączy wszystkie zalety zarówno CRM, jak i ERP. Narzędzie od Microsoft usprawnia działania biznesowe na wielu polach. Począwszy od sprzedaży, poprzez zarządzania projektami i obłożeniem zespołów realizujących działania, aż po obsługę klienta i analizowanie danych dotyczących klientów. Pozyskana wiedza ułatwia tworzenie precyzyjniejszych działań marketingowych. Narzędzie wspiera również wprowadzanie produktów i elastyczne opcje dostawy. Za pomocą Dynamics 365 firmy mogą realizować działania serwisowe w rozproszonym środowisku organizacji i Klienta.

Dzięki Dynamics 365 możemy tworzyć i wykorzystywać spersonalizowane analizy podczas każdej interakcji z klientami. Co więcej, pracownicy firmy otrzymują dane, które niezbędne są do podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Są także wyposażeni w narzędzia, które umożliwiają im jak najefektywniejsze wykonywanie swojej pracy.

Platforma Microsoft Dynamics 365 dla użytkowników

Microsoft Dynamics 365 współpracuje z narzędziami, do których pracownicy sa przyzwyczajeni. Należą do nich m.in. Outlook czy Excel. Łączy także aplikacje do obsługi procesów biznesowych i narzędzia pakietu Microsoft Office 365. Decyzje mogą być oparte o informacje płynące od Cortana Intelligence, Power Bl oraz pozyskane na drodze uczenia maszynowego Azure. Usługa Dynamics 365 pozwala przekształcać dane big data w plany umożliwiające podejmowanie odpowiednich działań.

Cyfrowa transformacja z Microsoft

Nowe rozwiązanie Microsoft pozwala redukować koszty, usprawniać wykonywanie operacji, zwiększać wydajność, a co najważniejsze – przewidywać potrzeby klientów. Dynamics 365 to zwiększenie produktywności firmy oraz jej zdolności analitycznych i adaptacyjnych.

Dynamics 365 to także maksymalne wykorzystanie każdej minuty pracy zespołu oraz wydajność ich działań. Łatwe w obsłudze aplikacje oferujące jeden obraz danych i jedną platformę do rozwijania działalności pozwalają podejmować lepsze i bardziej trafne decyzje.

Dynamics 365 to nowa generacja chmurowych aplikacji biznesowych, które doskonale działają oddzielnie i razem, dając możliwość dostosowywania rozwiązań do konkretnych potrzeb. Elastyczność pozwala każdej firmie wybrać odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli im dokonać transformacji cyfrowej.

platforma Microsoft Dynamics 365

Dowiedz się więcej: platforma Microsoft Dynamics 365