Netwise pierwszym i jedynym w Europie Środkowowschodniej integratorem CRM ze statusem GOLD w nowej kompetencji Microsoft Cloud Customer Relationship Management

Netwise jako jedyny w regionie CEE partner Microsoft spełnił wyśrubowane wymagania i osiągnął najwyższą możliwą kompetencję w zakresie implementacji produktów chmurowych firmy: Microsoft GOLD Cloud Customer Relationship Management.

Partner, który chce szczycić się statusem GOLD w rozwiązaniu CRM Online musi nie tylko spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące sprzedaży Microsoft CRM Online, mieć aż 5 referencji z działających wdrożeń CRM Online, ale również w pełni certyfikować aż 6 osób z najnowszej wersji Dynamics CRM 2016.

Microsoft GOLD Cloud Customer Relationship Management

Status jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług w zakresie wdrożeń Microsoft Dynamics CRM Online, marketing, social i platform biznesowych w chmurze.

To już drugie złoto Netwise. Firma ma także kompetencję GOLD w zakresie rozwiązania standardowego Dynamics CRM, instalowanego w infrastrukturach Klientów.

Microsoft Gold Cloud CRM

To była jedna z najtrudniejszych do zdobycia kompetencji Microsoft. Cieszymy się z niej z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że Netwise po raz kolejny pokazał, że jako lider pierwszy reaguje na zmiany zachodzące na rynku i najszybciej dopasowuje się do wizji i planów Microsoft. Mieliśmy pierwsze duże wdrożenie CRM Online na rynku finansowym, pierwsze w Europie wdrożenie klasy Enterprise CRM Online w branży telekomunikacyjnej, a teraz pierwsi osiągnęliśmy status GOLD Cloud CRM.

Microsoft stawia na chmurę, mobilność i rewolucję cyfrową, a my jako kluczowy partner Microsoft w zakresie CRM po raz kolejny pokazaliśmy, że polska firma może operować globalnie, być prekursorem w regionie i śmiało dotrzymywać kroku gigantowi z Redmond.

Jakub Skałbania, Lead Consultant Netwise

Netwise posiada następujące kompetencje Microsoft:

Gold:

  • Cloud Customer Relationship Management
  • Customer Relationship Management

Silver:

  • Application Development
  • Cloud Productivity