Netwise w strategicznym sojuszu wchodzi na rynek brytyjski.

Firmy w Wielkiej Brytanii i w reszcie Europy skorzystają na nowym i unikalnym sojuszu między dwoma Złotymi Partnerami Microsoft z Anglii i Polski.

Wiodący brytyjski dostawca usług IT Lanway i wiodący polski integrator CRM Netwise S.A. połączyli wiedzę i doświadczenie, aby wspólnie rozwijać bezkonkurencyjną ofertę usług opartych o platformy Microsoft.

Obie firmy mogą pochwalić się szeregiem prestiżowych akredytacji, nagród i wyróżnień branżowych. Współpraca pozwoli na wykorzystanie wspólnych doświadczeń w sektorach takich jak telekomunikacja, edukacja, opieka zdrowotna i dystrybucja.

Microsoft jest bardzo optymistyczny w komentowaniu korzyści wynikających z sojuszu.

Strategiczny sojusz między Lanway i Netwise łączy oferty dwóch partnerów Microsoft, którzy mają obsługę Klienta na czele swoich podstawowych wartości. Obie firmy są teraz w stanie w pełni wykorzystać fenomenalne szanse pojawiające się na rynku Dynamics CRM i Office365. Gratuluję obu organizacjom tego znaczącego sojuszu, który jest doskonałym przykładem tego, jak partnerzy Microsoft wykorzystują szanse chmury obliczeniowej. (The strategic alliance between Lanway and Netwise brings together two Microsoft partners who have customer service at the forefront of their core values. They are now in a position to fully utilise the phenomenal opportunity brought to the market with Dynamics CRM Online and Microsoft Office365. I congratulate these organisations on this significant partnership, this is a great example of our partners realising the cloud opportunity and seizing the moment.)

Vanessa Kyte, Dynamics UK Partner Lead

Komentując nowy sojusz Dyrektor Zarządzający Lanway, Andrew Henderson, powiedział:

Zdolności Lanway w obszarze Office365 i usług chmurowych w połączeniu z doświadczeniem Netwise w obszarze Microsoft Dynamics CRM stworzy chętnie poszukiwane usługi end-to-end dla Klientów w całej Europie. Dodatkowo oferowanie pełnego spektrum usług online przez jednego brytyjskiego partnera Microsoft spowoduje, że relacje z naszymi Klientami staną się jeszcze bardziej cenne i strategiczne.

Jakub Skałbania, Managing Partner Netwise, dodaje:

Nieustannie chcemy rozwijać naszą ofertę i obecność na rynkach poza Polską, a sojusz z Lanway pozwala nam bardzo szybko i zwinnie dostarczać wysokiej jakości usługi związane z Dynamics CRM na rynku brytyjskim, dla szerokiego spektrum obecnych i przyszłych Klientów Lanway.