Netwise z tytułem Partnera Roku Microsoft Dynamics CRM szósty raz z rzędu

Po raz szósty z rzędu najlepszy polski integrator Microsoft Dynamics CRM, Netwise, został wyróżniony tytułem Partnera Roku firmy Microsoft, w kategorii Dynamics CRM. Uhonorowanie spółki nastąpiło w trakcie odbywającego się w Serocku spotkania partnerów Microsoft – uczestników Microsoft Partner Strategy Conference 2015. Osiągający najlepsze wyniki sprzedażowe w Europie partner Microsoft Dynamics CRM, Netwise, ponownie cechuje się największym udziałem w rodzimym rynku wdrożeń systemów Customer Relationship Management (CRM).

Partner of the Year
Partner of the Year 2015

W imieniu Netwise statuetkę odebrał w trakcie oficjalnej gali Jakub Skałbania, Lead Consultant / Partner, który tak komentuje wyróżnienie:

„To już trzecia w tym roku niezwykle istotna dla nas nagroda. Po Reseller of the Year regionu CEE oraz włączeniu spółki do prestiżowego grona Inner Circle 2015 tytuł najlepszego polskiego Partnera Roku Dynamics CRM cieszy tym bardziej, że potwierdza naszą pozycję lidera na rodzimym rynku już po raz szósty. Stanowi też zwieńczenie ciężkiej pracy w minionym roku fiskalnym – wysiłków naszego zespołu, zaangażowania klientów oraz wsparcia partnera, Microsoft. Potwierdza także ciągłość działań na najwyższym poziomie i kompetencje Netwise, na które składają się właściwe rozumienie potrzeb i oczekiwań klientów oraz dogłębna znajomość rynku i rozwiązań CRM.”