Nasz zespół zakończył z sukcesem serię migracji danych wybranych klientów do Microsoft Dynamics CRM 2016, hostowanego w modelu chmury prywatnej Netwise.

Chmura staje się nowym standardem i kluczowym elementem strategii biznesowej. Według IDC tego typu usługi rozwijają się sześciokrotnie szybciej niż cała branża IT. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oprócz wdrożeń w modelu chmury publicznej bądź hybrydowej, oferujemy także hosting systemów CRM i aplikacji biznesowych (Software-as-a-Service) w chmurze prywatnej, w Centrum Danych Netwise.

Łukasz Bratko
Division Manager, Ongoing Projects

Mamy już za sobą serię migracji danych wybranych klientów do najnowszej wersji Dynamics 2016 w hostingu Netwise. Jako jedna z pierwszych, zaufała nam spółka działająca w branży produkcyjnej. Cieszymy się, że kolejny klient powierzył projekt naszemu zespołowi i wybrał do realizacji procesów najświeższą wersję Dynamics CRM 2016. Wierzymy, że działania biznesowe przebiegać będą sprawniej, a firma zyska na konkurencyjności

Decydując się na model hostingu Netwise, klienci otrzymują pełny dostęp do własnych systemów bez potrzeby utrzymywania infrastruktury serwerowej, w modelu subskrypcyjnym. Zapewniamy pełną infrastrukturę bezpieczeństwa, ochrony i dostępności.