Jakub Skałbania prelegentem konferencji Transformacja IT w cyfrowym świecie.

W trakcie rozpoczynającego się dziś dwudniowego spotkania dyrektorów IT w Spale, Jakub Skałbania, Lead Consultant Netwise, opowie o roli IT we wdrożeniach CRM. Prelekcję poprowadzi wspólnie z Arkadiuszem Olchawą, dyrektorem IT grupy ITAKA – lidera branży turystycznej.

Jedyny w Polsce specjalista posiadający tytuł MVP CRM Microsoft, Jakub Skałbania, został zaproszony do udziału w konferencji Microsoft Transformacja IT w cyfrowym świecie. Gromadzące kadrę menadżerską IT spotkanie ma na celu prezentację najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań poprzez przybliżenie zarówno ich aspektów technicznych, jak i praktycznych.
Jakub Skałbania poprowadzi z Arkadiuszem Olchawą, dyrektorem IT w firmie Nowa ITAKA, prelekcję Szybka i efektywna realizacja potrzeb biznesowych dzięki zaangażowaniu działu IT we wdrożeniu CRM.
Jakub Skałbania, założyciel i Lead Consultant Netwise, komentuje:

„Takich spotkań powinno być znacznie więcej. Stanowią doskonałą okazję do prezentacji jak konkretne rozwiązania wpisują się w najświeższe trendy rynkowe, warsztaty zaś pogłębiają wiedzę i tworzą platformę wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Zamierzamy opowiedzieć o roli IT we wdrożeniach CRM oraz przybliżymy techniczne i praktyczne aspekty zrealizowanego projektu. Arkadiusz Olchawa, dyrektor IT u naszego klienta, firmy ITAKA, omówi także płynące z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań IT korzyści biznesowe.”
 

Wśród pozostałych poruszanych w trakcie konferencji zagadnień znajdują się, m.in. transformacja do chmury i korzyści płynące z zastosowania technologii Microsoft Azure czy wpływ wdrożenia i używania Microsoft Office 365 na organizację działu IT. Konferencja Transformacja IT w cyfrowym świecie odbywa się w dniach 15 – 16 października w Spale i gromadzi dyrektorów IT z całej Polski.