Sesja „Marketing oparty na faktach – możliwości Dynamics CRM” na Dynamics Business Forum

Marketing a Microsoft Dynamics CRM

Kampanie marketingowe na autopilocie? Prowadź skuteczne działania email marketing, wykorzystuj na co dzień analitykę i BI, pielęgnuj leady, realizuj rozbudowany scoring użytkowników. Microsoft Dynamics CRM wspiera marketingowców: oddaje w ich ręce narzędzia do analizy aktywności w social media, integrowania formularzy z CRM czy tworzenia ankiet. Dzięki ClickDimensions dowiesz się, kto interesuje się Twoim produktem, w jakim stopniu, a także co zrobić, by interakcje jeszcze częściej prowadziły do sprzedaży.

Narzędzia Microsoft pomagają zespołom marketingowym odnaleźć się w świecie współczesnych konsumentów. Dynamics CRM oferuje rozwiązania, dzięki którym z łatwością zaplanujesz, zrealizujesz i ocenisz skuteczność multikanałowych kampanii. Zoptymalizowanie kosztów działań także stanie się prostsze.

Dynamics Business Forum 2016

Za niecały miesiąc, w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się największa konferencja poświęcona biznesowym narzędziom IT – Dynamics Business Forum. Grzegorz Przebieracz, lider Netwise, zaprezentuje możliwości Microsoft Dynamics CRM dla marketingu.

W czasie Dynamics Business Forum, największego spotkania środowiska Dynamics, dowiesz się, jak Dynamics CRM wspiera takie narzędzia jak np. Freshmail. Przekonamy Cię, dlaczego w kwestii realizacji kampanii marketing automation warto zaufać ClickDimensions.