Netwise utwierdza pozycję lidera zdobywając unikalny na rynku zestaw kompetencji Microsoft

Netwise ponownie liderem. Jako jedyny w Polsce partner zdobywa unikalny zestaw kompetencji Microsoft. Firma cechuje się ekspertyzą zarówno w zakresie rozwiązań cloud czy chmurowej produktywności, jak i tworzenia dedykowanych aplikacji biznesowych. To kluczowe obszary w kontekście transformacji cyfrowej firm.

Zbliża się zakończenie roku fiskalnego, a wraz z nim nadchodzi czas podsumowań.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi eksperci potwierdzili ekspertyzę Netwise w zakresie chmury utrzymując dwie kompetencje na poziomie GOLD: GOLD Cloud Customer Relationship Management oraz GOLD Customer Relationship Management. Zespół Netwise zdobył również dwie nowe kompetencje, które sprawiają, że kombinacja kompetencji Netwise jest unikalna na rynku: GOLD Application Development oraz SILVER Cloud Productivity.

Microsoft for Business Conference: Financial Services / Empower your business

Po raz kolejny jesteśmy o krok przed innymi. Netwise jest jedynym w Polsce partnerem Microsoft, który uzyskał potwierdzenie umiejętności w trzech tak ważnych dla cyfrowej transformacji biznesu obszarach. Zdobyliśmy unikalny w skali kraju zestaw kompetencji Microsoft. To wiele dla nas znaczy. Podkreśla naszą niezachwianą pozycję lidera w chmurze. Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, czego przykładem jest wzmocnienie odnogi „dedicated applications” dla biznesu poprzez uzyskanie GOLD Application Development. To wszystko nie byłoby możliwe dzięki zespołowi oraz klientom, którzy zdecydowali się wkroczyć z nami w erę cyfrowej transformacji” – mówi Jakub Skałbania, Managing Partner, Netwise.

Netwise utwierdza pozycję lidera zdobywając unikalny na rynku zestaw kompetencji Microsoft

Kompetencje Microsoft Netwise

Dzięki nieustannemu wysiłkowi naszych pracowników Netwise zdobył, jako jedyny partner w Polsce, następujący zestaw kompetencji Microsoft:

  • GOLD Cloud Customer Relationship Management
  • GOLD Customer Relationship Management

Zdobycie chmurowej kompetencji CRM wyróżnia partnera jako lidera w zakresie dostarczania Dynamics CRM, narzędzi marketingowych, social engagement czy Parature.

Microsoft Dynamics 365 to chmurowe aplikacje biznesowe, które wspierają działalność firmy w warunkach stale zmieniającej się gospodarki cyfrowej. Chmurowa platforma Microsoft Dynamics 365 łączy wszystkie zalety zarówno CRM, jak i ERP.

  • GOLD Application Development

Gold Application Development jest potwierdzeniem umiejętności w zakresie sprawnego dostarczania aplikacji biznesowych na najwyższym poziomie. Netwise znajduje się w czołówce 60 tys. twórców aplikacji należących do Microsoft Partner Network. Partnerzy cechujący się tą kompetencją są ekspertami w zakresie integracji infrastruktury klientów m.in. z Microsoft Azure – otwartej, elastycznej platformy chmurowej, a także znajomości i pracy z Visual Studio czy Windows Server.

  • SILVER Cloud Productivity

Kompetencja, która wyróżnia partnerów sprzedających i implementujących chmurowe i hybrydowe rozwiązania Microsoft Office 365 klientom korporacyjnym.

Czym są kompetencje Microsoft?

Kompetencje Microsoft, przyznawane są, w zależności od kategorii, po spełnieniu konkretnych wymagań. Składają się na nie zarówno wyniki finansowe, referencje klientów, jak i egzaminy certyfikacyjne zdawane przez pracowników firmy. Przyznanie partnerowi Microsoft kompetencji Gold lub Silver oznacza, że dana firma wyróżnia się na tle konkurencji. To również potwierdzenie posiadania przez nią wyjątkowych umiejętności.

W praktyce, przyznanie kompetencji SILVER oznacza przynależność do grona 5% najlepszych partnerów Microsoft, a GOLD do 1% na świecie, posiadającego najwyższy poziom zaawansowania i kompetencji.

Interesuje Cię wdrożenie Microsoft Dynamics 365? Skontaktuj się z nami: