Inspire 2017, czyli nowa odsłona corocznej konferencji dla partnerów Microsoft

 

Trwa Microsoft Inspire 2017, jedna z największych i zarazem najbardziej elitarnych konferencji dla partnerów Microsoft. Spotkanie, w którym uczestniczą także reprezentanci Netwise, to doskonałe miejsce nie tylko do zaprezentowania nowej strategii Microsoft czy nowości produktowych. Wydarzenie sprzyja wymianie doświadczeń oraz tworzeniu nowych koncepcji biznesowych.

Dotychczas coroczne spotkanie partnerów Microsoft odbywało się pod nazwą Microsoft Worldwide Partner Conference. Organizatorzy uznali jednak, że nazwa Inspire lepiej oddawać będzie ducha wydarzenia – inspirację oraz wsparcie rozwoju ekspertów w dziedzinie technologii Microsoft.

Microsoft Inspire jest przestrzenią do interakcji – wybitni specjaliści dyskutują, dzielą się doświadczeniami oraz tworzą nowe koncepcje, które zmieniają oblicze biznesu.

Jak prezentuje się agenda Microsoft Inspire 2017?

Tegoroczną edycję otworzyło wystąpienie Satya’i Nadelli, CEO firmy. Każdy dzień rozpoczyna się od sesji głównej wprowadzającej widzów w tematykę danego dnia. Następnie uczestnicy mogą wedle preferencji wybierać interesujące ich sesje ogólnotematyczne, dyskusje grupowe, warsztaty czy panele (sprawdź listę dostępnych sesji). Do mówców, poza CEO firmy, należą managerowie wyższego szczebla, praktycy biznesowi w zakresie marketingu, sprzedaży oraz wielu innych obszarów.

Główną tematykę spotkań zdominowały Big Data, sztuczna inteligencja, boty, zintegrowane serwisy i Internet Rzeczy. Microsoft zaprezentował również nowości, które wprowadza aktualizacja Microsoft Dynamics 365 July Update. Agenda obejmuje nie tylko rozwiązania chmurowe Microsoft, ale również np. możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w reklamie. Partnerzy mogą dowiedzieć się także, jak dzięki nowej ofercie szybciej wdrażać pakiet Microsoft Office 365. Nie zabraknie informacji o rozwiązaniach dostosowanych do potrzeb takich branż jak edukacja, komunikacja i media, produkcja, finanse czy handel detaliczny.

Format wydarzenia sprzyja budowaniu więzi między uczestnikami. Konferencje Microsoft to nie tylko współpraca oraz lepsze relacje na stopie prywatnej, ale również możliwości rozwoju w sferze nowych technologii i biznesu.

Najważniejsze wskazówki dla partnerów, którzy po raz pierwszy wezmą udział w konferencji Microsoft:

  1. Otwórz się na nowe idee
  2. Ustal konkretny plan dnia, godzina po godzinie
    Zbuduj swoją własną agendę i przygotuj się do konferencji z aplikacją MyInspire.
  1. Wyznacz cel
    Zastanów się, jaka tematyka będzie dla Ciebie najważniejsza oraz które wystąpienia przyniosą Ci najwięcej biznesowych korzyści,
  1. Nawiązuj nowe relacje partnerskie i biznesowe.
    Pamiętaj o tym, aby zawsze rozpoczynać nowe znajomości z uśmiechem na twarzy. Pozostaw po sobie dobre wrażenie pewnym uściskiem dłoni, respektem w stosunku do innych i utrzymywaniem kontaktu wzrokowego.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci konferencja Microsoft i dowiedz się, jak osiągnąć wyznaczone cele.

Photo credit: wheretraveler


Chcesz wiedzieć, jak wizualizować dane i efektywnie podejmować decyzje z Microsoft Dynamics 365? Zapoznaj się z White Paperem Netwise: