Rusza Akademia Netwise – wewnętrzny program szkoleń dla pracowników

W Netwise stawiamy na rozwój naszych pracowników, dbając o dostęp do szkoleń oraz możliwości uzyskiwania branżowych certyfikatów. Podczas comiesięcznych spotkań wymieniamy się wiedzą oraz prezentujemy wypracowane ciekawe rozwiązania.  Kolejny etap to Akademia Netwise – program wewnętrznych szkoleń dla naszych pracowników.

W ramach Akademii, będziemy gościć w naszej siedzibie wybitnych ekspertów i specjalistów, nie tylko z dziedziny Customer Relationship Management.

Pierwszy dzień szkoleniowy w ramach Akademii Netwise juz w najbliższy piątek, 17 listopada. Naszym gościem i trenerem będzie Gus Gonzalez, sześciokrotnie nagrodzony przez Microsoft wyróżnieniem Most Valuable Professional. Gus będzie w naszej siedzibie przez cały dzień. Oprócz szkolenia i warsztatów, nasi pracownicy będą mieli możliwość wyjaśnienia nurtujących ich kwestii związanych z CRM.

Gus Gonzalez to światowej klasy specjalista, zawodowo zajmujący się Microsoft Dynamics 365/CRM od 2006 roku. Pierwszy tytuł MVP uzyskał w 2012 roku. Jest certyfikowanym trenerem Microsoft. Brał udział we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365/CRM w ponad 200 organizacjach.

Akademia Netwise Gus Gonzalez

źródło: Microsoft

Kolejna edycja Akademii Netwise obejmie szkolenia z technologii React. Więcej>